Aileden Okula

Üye Giriş Ekranı

Giriş Yapmak İçin Aşağıdaki Bilgileri Giriniz!

  

Şifremi Unuttum

Neden Üye Olmalısınız?

ÜYE OLMALISINIZ
Sizi, ihtiyaç duyabileceğiniz içeriklerle buluşturabilmek ve kişiye özel fırsatlar sunabilmek için ailemize katılmaya davet ediyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız...

AiledenOkula.com ‘un uzmanlar tarafından oluşturulan etkinlik içerikleri, yalnızca bilgilendirmeye yöneliktir. Bu etkinlikleri uygulama önerisi çocuklardaki genel gelişim özellikleri dikkate alınarak yazılmıştır. Çocuklar bireysel olarak farklılık gösterebilirler ve etkinlikleri farklı şekillerde ve kendilerinden farklı yaş gruplarından yapabilirler.

AiledenOkula.com'un uzmanlar tarafından oluşturulan  içerikleri, yalnızca  bilgilendirmeye yöneliktir. Bireysel olarak çözüm, sonuç, hukuki görüş, tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımamaktadır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemektedir. Uzmanlar'ın kendilerine yöneltilen  sorulara verdikleri cevaplarla, diğer tüm yorum ve yazılarının sorumluluğu tamamen kendilerine aittir. Aynı konuda uzman olan kişilerin aynı konuda birbiriyle çelişen ve farklı  cevap verebildiği durumlar olabilir ve bu normaldir. Bu gibi durumlar AiledenOkula.com'u bağlamaz ve bu tür bir şart altında tüm sorumluluk tamamen ilgili uzmanlara aittir. Uzman görüşleri sadece tavsiye niteliğindedir, gerekli görüldüğünde ilgili uzmana başvurmanız tavsiye edilir. AiledenOkula.com'daki (özel yazışmalar dışındaki) tüm içerikler arama motorları tarafından indekslenmekte ve arama motorları tarafından arama sonucu olarak listenebilmektedir. Özel hayatınızı ilgilendiren konuları yazarken bu hususa dikkat etmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

AiledenOkula.com internet sitesinde yer alan tüm içerikler T Vitrin Yayıncılık A.Ş. ye aittir. İlgili içeriklerin izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin kopyalamak suretiyle yayınlaması halinde ilgili kişiler hakkında hukuki ve cezai işlem başlatılacaktır. 
Sitede kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriklerden 5651 sayılı yasa gereği ailedenokula.com sorumlu değildir.

Üste Çık ↑