Eğitim Uzmanı Bilge Buhan Musa
23 Nisan Çocuk Bayramı ve Dünya Kitap Günü
6578

Bizim için çok özel  olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının “Dünya Kitap Gününü” kapsaması  çok hoş bir tesadüf. Bu iki özel günü birlikte kutlamak  ise çok keyifli. Bayram coşkusunu yaşayan çocuklarımıza kitap alıp hediye edebiliriz bugün. Yarınların büyüklerine verilecek en güzel hediye iyi bir okur olma alışkanlığı olsa gerek. Okuyan, yazan, düşünen, sorgulayan, farklı bakış açılarına sahip çocuklar ve öğrenciler yetiştirmek için bol bol okuyun ve onlara da bu güzel alışkanlığı kazandırın.

Tüm ailenin çocukluğuna dönmesini sağlayan, içindeki çocuğu uyandıran en güzel mekanlardan biri şüphesiz  sevgili Sunay Akın’ın bizlere kazandırdığı Oyuncak Müzesi.  Mutlaka çocuğunuzla birlikte ziyaret edin.

Ziyaretin sonunda müzenin satış noktasında sizi eski dostumuz Cin Ali’nin beklediğini göreceksiniz. Çocuğunuza kendi çocukluğumuzdan kalan bu eski dostumuzla tanıştırmanızı tavsiye ederim.

Bizim Öykü hanım Cin Ali’yi çok sevdi :)

Bugün bence hepimiz birer çocuk olalım. Hepimizin bildiği eski bir şarkı olan 23 Nisan Kutlu Olsun şarkısını söyleyelim.

http://www.izlesene.com/video/ders-23-nisan-kutlu-olsun-yirmiuc-nisan-cocuk-sarkisi-notasi-kareoke-md-altyapisi/6915512

 

 Çocuk Bayramımız ve Kitap Günümüz kutlu olsun.

 

Okul Öncesi Eğitim Uzmanı. Bilge Buhan Musa

Eğitim Uzmanı Bilge Buhan Musa